PINARTEPE RESİDENCE

Pınartepe Residence , şehrin sakin ve özel semtlerinden Büyükçekmece’de çağdaş bir mimaride, konforlu koşullarda yaşama olanağı sunuyor.

Pınartepe Residence, alt ve üst yapıları modern tekniklerle kurulu, dayanıklı ve mimari açıdan her boyuttaki aileye uygun tarzda düşünülmüş, 3 blokta toplam 97 daireden oluşuyor.

Daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, bahçeli ve teraslı dubleksler olmak üzere, 80 – 260 m² aralığında seçenekler içeriyor.

Şehir hayatının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan yapıda ve ayrıca tüm daire sahiplerinin yararlanabildiği açık ve kapalı havuz, çocuk oyun alanları, fitness salonu, sauna gibi sosyal olanaklar da bulunuyor.

Öte yandan 24 saat kameralı güvenlik, jeneratör, asansör ve kapalı otoparkı da şehirde yaşama kolaylık sağlayan diğer özellikler olarak öne çıkıyor.

Sevdiklerinizle beraber gürültüden uzak, yeşilin huzur veren yapısı ve gökyüzünün maviliğini yaşayabileceğiniz, deniz ve göl manzaralı özel yaşam alanlarımızda keyifle vakit geçirebileceğiniz Pınartepe Residence’ta yeriniz hazır. Projemizin yer aldığı Gürpınar, konumu ve planlaması itibarıyla modern yaşam gerekliliklerine uyumluluk gösterirken, burada yaşamak hep güvenli hep keyifli.
  • Daire Fiyatları: 380.000 TL-800.000 TL

  • Konum:

  • Telefon: 0212 855 9610

  • Sizi Arayalım