Sizi; şehrin sakin ve özel semtlerinden Beylikdüzün'de çağdaş bir mimaride hayatınızı değiştirecek Selen Vadi Konakları ile tanıştırmak için buradayız!

Sizi Arayalım

BİZ KİMİZ

TOPÇUOĞLU İNŞAAT HAKKINDA

Topçuoğlu İnşaat, 1994 yılında kurulan bir Anonim şirketidir. Yılların getirdiği deneyim ve uzmanlıkla kuruluşundan bu yana Topçuoğlu İnşaat günü yakalayan projeler geliştirmektedir.

Ülkesindeki ekonomik, sosyal ve kültürel değişimleri yakından takip ederek ihtiyaca yönelik esnek çözümler sağlarken, yaşam kalitesi standartlarını da yukarı çekmeye özen göstermektedir. Bu amaçla Topçuoğlu İnşaat, bölgenin zemin özelliklerine uygun, alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, güçlü ve çağdaş yaşam alanları geliştirmektedir.

Topçuoğlu İnşaat ‘ın faaliyetlerinin ön projelendirme, tasarım ve şantiye aşamaları teknik kadrosu tarafından kendi bünyesinde yürütülmektedir. Bu sayede Topçuoğlu İnşaat proje süreçlerinde hızlı şekilde ilerleyerek müşterilerine eksiksiz anahtar teslim mekanlar sunmaktadır.

Topçuoğlu İnşaat, İstanbul’un güzide semtleri Beylikdüzü ve Büyükçekmece’de başarılı konut ve işyeri projeleri gerçekleştirerek müşterilerine güven sunarken, yatırımcılara da hayal ettikleri geri dönüşleri sağlar.

Topçuoğlu İnşaat, bu yönüyle ‘Yeni İstanbul’da yaşamayı seçenler ve yatırım yapmak isteyenler için doğru adrestir.

PROJELERİMİZ

BLOG

BİZDEN HABERLER